04 Ağustos 2020 Yazarı Mehmet Kapalı

Park Yaşam Ataşehir projesinde yaşam başladı

İzmir İli, Çiğli ilçesi, Ataşehir Mahallesi’nde Park Yaşam Ataşehir projesi hayata geçirildi. Konut projesi İzka İnşaat ve Gültekinler İnşaat firmaları ortaklığında inşa edildi. Projede her aileye uygun olabilecek daire seçeneklerine yer veriliyor. Bu daire tiplerinden bazıları ise 1+1 tip daireler, 2+1 tip daireler, 3+1 tip daireler ve 3+1 wintergarden tipi teraslı daireler olarak sayılabilir. Projede bu dairelerin dışında ayrıca villalarda yer almaktadır.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 52 bin 337 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 877 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projede yer alan daireler dört farklı tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Park Yaşam Ataşehir projesinde yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak projelendirildi. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Park Yaşam Ataşehir projesindeki 1+1 konutların fiyatları 274 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan 2+1 daireler ise 455 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ataşehir Mahallesi’nde inşa edildi. Park Yaşam Ataşehir projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Yatay mimarisi ile dikkat çeken konut projesinde 859 daire ve 18 adet villa bulunuyor. Toplam 877 adet bağımsız bölümün yer verildiği projede yer alan dairelerin tamamı hemen teslim durumunda.

Tel: 0232 330 22 07