Proje resmi yok
21 Eylül 2019 Yazarı Mehmet Kapalı

Nivo Ataköy’da Renault Clio hediye

İstanbul, Avrupa yakası, Bakırköy’de, Cathay Group ve Liderlik Development ortaklığı tarafından hayata geçirilen Nivo Ataköy Evleri projesinden daire alanlar otomobil hediye edilyor.

Toplam 12 bin 800 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde yükselen projeden daire alanlar hem ev sahibi oluyor hemde otomobil sahibi oluyor. Başlatılan kampanyaya göre projeden daire alan herkese Renault Clio otomobil hediye ediliyor.

Konut, ofis ve mağazadan meydana gelen proje 2 bloktan meydana geliyor. Projede blokların alt katlarında 3 kat ticari alan, üst katlarda ise 16 kat home ofis rezidans yer alıyor. Proje, toplam 314 konut ve 73 mağazadan oluşuyor.

Projede 1+1 tipte ve 2+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Projedeki konutların büyüklükleri ise 52 metrekare ila 145 metrekare arasında bulunuyor.

Proje, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Projedeki birimlerin ödeme seçenekleri

Projedeki 1+1 tipteki daireler 1 milyon 501 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Nivo Ataköy karma projesinde, yüzde 50 peşinat vererek kalan kısım için şirket bünyesinde 12 ay vade farksız taksit yapabilmek mevcut.

Projedeki birimlerin sosyal donatı özellikleri

Nivo Ataköy karma projesinde birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda. Projede sauna, fitness merkezi, AVM, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı var.

Su depolu ve hidroforlu olan projede jeneratör ve asansör yer alıyor. Merkezi ısıtma sisteminin tercih edildiği konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de var.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış olan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesi, şık ve modern tasarımıyla da alıcılar tarafından beğeniliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Proje, E-5 yolu üzeri Ataköy mevkiinde hayata geçiriliyor. Çobançeşme Otopazarı’nın üzerinde konumlanan proje, oldukça merkezi bir konumda yer alıyor.

Proje, toplu taşıma olanaklarına da oldukça yakın bir yerde hayata geçiriliyor. Proje; E-5 yolu, metrobüs, metroya çok yakın bir noktada.

Nivo Ataköy projesi, Londra Asfaltı Kuleli Mevkii E-5 Karayolu Üzeri Bakırköy/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Proje ile ilgili bütün bilgilere 0212 244 45 45 numaralı telefondan ulaşılıyor.