19 Aralık 2015 Yazarı Mehmet Kapalı

Nidakule Ataşehir dükkan ihalesi bugün!

Toplam 21 adet dükkanın açık artırmayla satışa sunulduğu Nidakule Ataşehir dükkan ihalesi bugün yapılacak. Proje Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla hayat geçirildi.

Nidakule Ataşehir dükkan ihalesi yarın!

Nidakule Ataşehir satılık!
30 katlı tek kule halinde inşa edilen Nidakule Ataşehir projesinde 21 adet dükkan açık artırmayla satışa sunuluyor.

Nidakule Ataşehir dükkan fiyatları ne kadar?
Nidakule Ataşehir dükkan fiyatları 3 milyon 460 bin TL – 9 milyon 890 bin TL arasında değişiyor. Projede yer alan dükkan genişlikleri 173 metrekareden başlıyor ve 469 metrekareye kadar çıkıyor.

Nidakule Ataşehir dükkan ihalesi bugün!
Nidakule Ataşehir dükkan ihalesi bugün saat 11.00’de satış ofisinde gerçekleşecek.

Nidakule Ataşehir dükkan ihalesinin detayları!
1-) İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir.

2-) İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir.

3-) İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Nidakule Ataşehir Projesi Satış Ofisine (Barbaros Mahallesi Begonya Sok. No:3 Ataşehir/ İSTANBUL ) teslim etmeleri gerekmektedir.

4-) Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 18/12/2015 tarihi saat: 17:30’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5-) İstekliler, İhalenin yapılacağı 19/12/2015 tarihi saat 11:00’de Nidakule Ataşehir Projesi Satış Ofisinde (Barbaros Mahallesi Begonya Sok. No:3 Ataşehir/ İSTANBUL), yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Tahincioğlu Nidakule Ataşehir satış ofisi
Telefon : 444 4 846
Web: http://www.tahincioglu.com/
Pınar DOĞAN/Emlaktagundem.com

Powered by WPeMatico