Ka Green’de 80 bin YTL’ye

38 metrekareden 187 metrekareye kadar değişen farklı tipte daire seçenekleri sunan Ka Green Konutları’ndaki stüdyo dairelerin fiyatları 80 bin 500 YTL ile 440 bin YTL arasında değişiyor

Kayı Gayrimenkul’ün İstanbul Halkalı’da yaptığı Ka Green Konutları’ndaki stüdyo dairelerde tek bir alan içerisinde salon, mutfak, giriş alanlarından oluşuyor. 1+0 olarak tanımlanan bu stüdyo daireler pratik ve sade bir ev yaşamını isteyenlerin tercihi oluyor.

Toplam 15 bin metrekare oturum alanı üzerinde 340 daireden oluşan Ka Green Konutları’nda, yüzde 85 yeşil alan, 24 saat güvenlik, açık-kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, tenis kortu ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Ka Green Konutları’nda fiyatlar 80 bin 500 YTL ile 440 bin YTL arasında değişiyor.

Aralık 2007’de tamamlanacak olan ve peyzajı, sosyal tesisleri ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken Ka Green Konutları, 38 metrekareden 187 metrekareye kadar değişen farklı tipte daire seçenekleri sunuyor.

Konut satışlarının beklenenin üzerinde bir hızla devam ettiğini belirten Kayı Gayrimenkul Genel Müdürü Mehmet Hürbaş, Ka Green’in bugüne kadar konut sektöründe 1+1 olarak bilinen stüdyo daire konseptini ortaya çıkaran bir proje olması ile dikkat çektiğini belirtti. Ka Green Konutları içinde yer alan stüdyo dairelere 1+0 adını verdiklerini belirten Hürbaş, proje ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Küçük metrekarelerde olmasına rağmen Ka Green stüdyo daireler maksimum yaşam alanı sağlayacak şekilde inşa edildi ve oldukça lüks. Yüksek kiralar ödemek yerine evlerinin olmasını tercih edenler, İstanbul’da yaşayan bekarlar, öğrenciler ve kariyer nedeniyle aile kurmadan ev alarak konfor ve rahatlığı arayanlar için Ka Green stüdyo daireleri, özel bir alternatif oluşturuyor. Atatürk Havaalanı’na 10 dakika mesafede bulunan Ka Green Konutları stüdyo daireleri, çeşitli şehirlerden İstanbul’u iş seyahatleri nedeniyle sıkça ziyaret eden iş adamları için konaklama masraflarını da karlı bir yatırıma dönüştürüyor. Ayrıca değeri her geçen gün artan Halkalı’da konut satın almak karlı bir yatırım olarak görülüyor”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir