Dap Yapı Çadır Günleri kampanyası

Dap Yapının başlattığı DAP Dünyası Çadır Günleri kampanyası 9 Nisan 2017 tarihine kadar sürecek. Dap Dünyası Çadır Günleri kampanyası sabah 09.00’da başlıyor akşam saat 22.00’a kadar devam ediyor.

Dap Yapı tarafından başlatılan “Dap Dünyası Çadır Günleri” kampanyasına yoğun ilgi devam ediyor. Dap Yapı tarafından başlatılan bu kampanya Validebağ Konakları ve İstmarina projelerinin dışındaki projeleri kapsıyor.

Dap Yapı tarafından başlatılan Dap Dünyası Çadır Günleri kampanyasında satın alınan dairelerde yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor.

Dap Dünyası Meydan AVM’de sloganı ile başlatılan kampanyada Dap Yapı projelerinde yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor. DAP Dünyası Çadır Günleri kapsamında stoklarla sınırlı olan indirim fırsatı 9 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecek.

Dap Yapı yeni bir kampanyaya imza attı. Dap Dünyası Çadır Günleri kampanyası kapsamında yüzde 25’e varan indirimle konut sahibi olma imkanı sunuluyor.

9 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olacak olan Dap Dünyası Çadır Günleri kampanyası ile 397 bin TL’lik dairelere 297 bin TL’ye, 500 bin TL’lik dairelere 375 bin TL’ye, 1 milyon TL’lik dairelere ise 750 bin TL’den sahip olma fırsatı sunuluyor.

Dap Dünyası Çadır Günleri kampanyasının yapıldığı çadır İstanbul Ümraniye Meydan AVM’nin otopark alanında yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir