Ağaoğlu Çekmeköy Park fiyatları

Ağaoğlu tarafından inşa edilecek olan Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde yer alan satılık daire fiyatları 387 bin liradan başlıyor.

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde lansmana özel yüzde 25 indirim ile daire sahibi olma imanı sunulacak. Ağaoğlu’nun merakla beklenen projesi Ağaoğlu Çekmeköy Park Konutları projesinde evlerin fiyatları 387 bin liradan başlıyor.

İstanbul, Çekmeköy’de, Metrogarden AVM’nin tam karşısında yer alan projede 738 konutla birlikte ticari birimlerin yer alacağı alışveriş merkezi bulunacak.

Uzun bir aradan sonra yeni proje için kolları sıvayan Ağaoğlu, soluğ Çekmeköy’de aldı. Lansmana özel yüzde 25 indirimle satışları yapılacak olan Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde tüm ihtiyaçlara cevap verecek sosyal donatı alanları yer alacak.

İçerisinde 1+1 ile 4+1 arasında değişen konut türlerinin yer aldığı Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri projesinde inşaat Ekim ayı itibariyle başlayacak. Yüzde 10 peşinatlı ödeme seçenekleriyle satışların gerçekleştirileceği Ağaoğlu Çekmeköy Park Evleri’nde teslimler 36 ay içerisinde gerçekleştirilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir